Europa FFB Polska Sandomierska Toskania

„Krówka i Połówka”, iłżańska burgerownia

Burgery w trzech rozmiarach, o różnych smakach i ostrości – od łagodnych po rozgrzewające konterfekt i żołądek… do czerwoności!

Lokal o wdzięcznej nazwie „Krówka i Połówka”, mieści się nieopodal zamku w Iłży. To naprawdę niezłe miejsce, by coś przekąsić po zwiedzaniu miasteczka.

 

 

Iłżańskie bistro nie jest jedyne na świecie, bo „Krówki i Połówki” tworzą sieć poszerzaną na zasadzie franczyzy. Póki co lokale spod tego znaku działają już w: Busku Zdroju, Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Piasecznie, Sandomierzu, Siedlcach, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach (tam otwarto pierwszą „Krówkę i Połówkę” w 2016 roku), Tarnobrzegu, Wołominie, Zambrowie oraz w Warszawie na Bemowie.

 


Bistra spod znaku „Krówki i Połówki”: www.krowkaipolowka.pl

0 komentarzy dotyczących “„Krówka i Połówka”, iłżańska burgerownia

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: