Jest takie miejsce... Mózg lubi ruch Stolica zachwyca

„Szum drzew” Wilkonia za logo MLR

Na początku VI edycji pikniku „Mózg Lubi Ruch”, plastyczka z OPP1 Jordanek, Małgorzata Bockenheim została obdarowana książką „Szum drzew” Józefa Wilkonia.

Nagrodę otrzymała w uznaniu jej talentu i wyobraźni oraz w podziękowaniu za projekt logo imprezy. Gosiny „mózg na rowerku” jest od V edycji znakiem imprezy używanym w materiałach, na plakatach i znaczkach pikniku.

W ubiegłym roku, jesienią, pomysł pikniku zaadaptowano na Ochocie. W 2019 Ochota też powtórzy imprezę, a do akcji przyłącza się Bemowo. Gratulacje autorce logo przekazały w imieniu organizatorów: Bogumiła Szmidt, dyrektorka PPP nr 16 – pomysłodawczyni pikniku oraz Edyta Trębicka, dyrektorka OPP1 Jordanek, macierzystej placówki nagrodzonej plastyczki.

Piszę o tym i pokazuję dokumentalny filmik, ponieważ wspieram imprezę i mam swój udział w całym przedsięwzięciu. A tak wygląda od 2 lat logo pikniku „Mózg lubi ruch”, którego VI edycja odbyła się 19 października 2019 roku na Pradze Południe, w Hali OSiR przy Siennickiej 40.


Portal pikniku: www.mozglubiruch.eu

0 komentarzy dotyczących “„Szum drzew” Wilkonia za logo MLR

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: