Azja Europa Polska Turcja

Corendon Party, View 32 & DJ Gromee

Na 32 piętro Spectrum Tower (Twarda 18), do klubu View 32, przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zaprosili polskich kontrahentów podczas jesiennych targów turystycznych. Międzynarodowemu przewoźnikowi opłaca się bowiem rozwijać sieć połączeń z Polską i właśnie uruchamia tę operację.

Liczba pasażerów na pokładach ich samolotów z każdym rokiem zwiększa się, a ponadto, Turcja jest od 2017 roku drugim obok Grecji krajem, najchętniej wybieranym przez Polaków jako cel urlopowy. Przewoźnik, którego bazą jest Antalya, znajduje się natychmiast w wypoczynkowym epicentrum, więc nic dziwnego, że chce czerpać zyski z ruchu gości.

Będziemy inwestować w polski rynek i odpowiadać na potrzeby polskiego konsumenta, bo jest dla nas istotny. Dlatego zwiększamy liczbę połączeń lotniczych, kierunków turystycznych oraz lotnisk do których latamy” – zapowiedział Dyrektor Zarządzający firmy, Yıldıray Karaer.

 

Samoloty Corendon Airlines latają od 2005 roku. Od 2010 rozwijana jest holenderska gałąź koncernu. Firma nastawiona jest na loty w popularnych, masowych kierunkach, a swoją ofertę kieruje głównie do biur, użyczając floty do przewozów czarterowych. Operowała dotychczas przede wszystkim na rynku niemieckim. Wzrost zainteresowania Turcją i Grecją wśród Polaków podsycił plany rozwojowe związane z naszym krajem. W konsekwencji, od 2020 roku samoloty Corendon Airlines będą łączyć wybrane lotniska w Grecji i Turcji z portami lotniczymi Warszawy, Gdańska, Katowic i Wrocławia. Połączenia z Polską obowiązywać będą od kwietnia przyszłego roku. W okresie od 25 kwietnia 2020 roku do 15 października 2020 liniami Corendon Airlines będzie można się więc dostać:

  • z Warszawy do Antalyi – w każdą środę i sobotę
  • z Poznania do Antalyi – w każdą środę
  • z Gdańska do Antalyi – w każdy czwartek
  • z Wrocławia do Antalyi – w każdą niedzielę
  • z Katowic do Antalyi – w każdą środę i sobotę
  • z Katowic do Gazipaşy – w każdą środę
  • z Katowic do Heraklionu – w każdą niedzielę
  • z Katowic na Rodos – w każdy piątek

 

Podczas #CorendonParty zagrali: Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadziła Odeta Moro.


www.corendonairlines.com

0 komentarzy dotyczących “Corendon Party, View 32 & DJ Gromee

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: