Na 32 piętro Spectrum Tower (Twarda 18), do klubu View 32, przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zaprosili polskich kontrahentów podczas jesiennych targów turystycznych. Międzynarodowemu przewoźnikowi opłaca się bowiem rozwijać sieć połączeń z Polską i właśnie uruchamia tę operację.

Liczba pasażerów na pokładach ich samolotów z każdym rokiem zwiększa się, a ponadto, Turcja jest od 2017 roku drugim obok Grecji krajem, najchętniej wybieranym przez Polaków jako cel urlopowy. Przewoźnik, którego bazą jest Antalya, znajduje się natychmiast w wypoczynkowym epicentrum, więc nic dziwnego, że chce czerpać zyski z ruchu gości.

Będziemy inwestować w polski rynek i odpowiadać na potrzeby polskiego konsumenta, bo jest dla nas istotny. Dlatego zwiększamy liczbę połączeń lotniczych, kierunków turystycznych oraz lotnisk do których latamy” – zapowiedział Dyrektor Zarządzający firmy, Yıldıray Karaer.

 

Samoloty Corendon Airlines latają od 2005 roku. Od 2010 rozwijana jest holenderska gałąź koncernu. Firma nastawiona jest na loty w popularnych, masowych kierunkach, a swoją ofertę kieruje głównie do biur, użyczając floty do przewozów czarterowych. Operowała dotychczas przede wszystkim na rynku niemieckim. Wzrost zainteresowania Turcją i Grecją wśród Polaków podsycił plany rozwojowe związane z naszym krajem. W konsekwencji, od 2020 roku samoloty Corendon Airlines będą łączyć wybrane lotniska w Grecji i Turcji z portami lotniczymi Warszawy, Gdańska, Katowic i Wrocławia. Połączenia z Polską obowiązywać będą od kwietnia przyszłego roku. W okresie od 25 kwietnia 2020 roku do 15 października 2020 liniami Corendon Airlines będzie można się więc dostać:

  • z Warszawy do Antalyi – w każdą środę i sobotę
  • z Poznania do Antalyi – w każdą środę
  • z Gdańska do Antalyi – w każdy czwartek
  • z Wrocławia do Antalyi – w każdą niedzielę
  • z Katowic do Antalyi – w każdą środę i sobotę
  • z Katowic do Gazipaşy – w każdą środę
  • z Katowic do Heraklionu – w każdą niedzielę
  • z Katowic na Rodos – w każdy piątek

 

Podczas #CorendonParty zagrali: Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadziła Odeta Moro.


www.corendonairlines.com

0 komentarzy dotyczących “Corendon Party, View 32 & DJ Gromee

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: