Austria Białe Ischgl 2020 Europa

Taki ot, zwykły pokaz w Ischgl…

Ischgl, show, Paweł Wroński

Widziałem już wiele popisowych zjazdów na nartach i deskach w alpejskich ośrodkach, ale z takim rozmachem zorganizowaną – było nie było, zwykłą imprezą – zetknąłem się bodaj po raz pierwszy.

Pokaz w Ischgl, fot. Paweł Wroński

Pokaz kunsztu jazdy w wykonaniu instruktorów narciarskich z Ischgl, wzbogacała rockowa muzyka oraz efektowne, laserowe iluminacje.

Ponieważ tak jest tam zimą co tydzień, ten skromny show daje przedsmak tego, co dzieje się podczas osławionych koncertów gwiazd na rozpoczęcie i zakończenie sezonu oraz w kwietniu – z okazji wiosny (w b.r. dwukrotnie).

Pokaz w Ischgl, fot. Paweł Wroński

Bieżący sezon, Ischgl otworzyło listopadowym koncertem nader popularnej we wszystkich krajach niemieckojęzycznych grupy Seeed. Muzycy z Berlina grają reggae i dancehall. Grupa powstała w roku 1998, szybko zdobywając popularność. Poniżej próbka ich możliwości – utwór „Ticket” (video z 2019 roku).

Gwoździem programu zakończenia sezonu 2019/2020 będzie w Ischgl występ idola o światowej renomie. Dla gości kurortu, 2 maja 2020 roku, ‚Top of the Mountain’ zaśpiewa Eros Ramazzotti. A poniżej jego videoclip, piosenkarzowi partneruje Gin Lee (video z 2019 roku).


Relax. If you can…: www.ischgl.com

0 komentarzy dotyczących “Taki ot, zwykły pokaz w Ischgl…

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: