#zostańwdomu

Rekwizyt wf-mena, któżby się spodziewał?

W okresie pandemii furorę robi prozaiczna rolka – rolka papieru toaletowego. Używają jej bowiem jako przyrządu treningowego liczni, działający dziś głównie w sieci trenerzy, instruktorzy i nauczyciele WF.

Dowodem poniższe filmiki, a jakby komuś było mało, to odsyłam, chociażby do archiwum programu Dzień dobry TVN 🙂

 

Aż wierzyć się nie chce, że jeszcze do niedawna, poza typowym zastosowaniem, papier toaletowy służył do ośmieszania znienawidzonych polityków. Teraz stał się rekwizytem treningowym. Nobilitacja to czy degradacja? Oto jest pytanie 🙂

 

Pierwszy filmik, który chcę zaprezentować stworzył Marcin Stańczak z OPP1 Jordanek (skrót oznacza Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 „Jordanek”) w ramach prowadzonych zdalnie przez placówkę, zajęć dla dzieci, głównie w wieku 7-14 lat i dla przedszkolaków. Wykorzystał do potrzeb prezentacji jedno z wnętrz własnego domu, a do demonstrowania ćwiczeń – potomstwo 🙂 I odniósł sukces – nakręcony smartfonem materiał przyniósł szybko niemal 1000 odsłon, choć umieszczony został na w istocie niszowym, jordankowym kanale Youtube.

Drugi materiał pochodzi także z kanału youtube’owskiego Fajny Ruch. Twórca tej propozycji postąpił podobnie do Marcina. Ostatecznie, wszyscy jesteśmy w tej samej sytuacji – zasada #zostańwdomu rządzi naszym życiem. A, że kanał Fajny Ruch cieszy się jaką taką renomą, materiał obejrzało już niemal 9 tys. widzów.


OPP1 Jordanek: www.opp1.waw.pl i fanpage placówki: www.facebook.com/opp1jordanek/; kanał filmowy placówki: www.youtube.com
Kanał filmowy Fajny Ruch: www.youtube.com

0 komentarzy dotyczących “Rekwizyt wf-mena, któżby się spodziewał?

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: