Azja Europa Korea Południowa Nuga Best Polska Polska Stolica zachwyca

Podglądamy rolki masujące łóżka N5

Niedawno zamieściłem w niniejszym blogu artykuł o moich doświadczeniach z salonu pokazowego Nuga Best Polska, w rejonie Ronda Wiatraczna w Warszawie. Dziś pokażę mechanizm poruszający rolki masujące w łóżku 4 generacji opatentowanym przez koreański koncern Nuga Medical Co., Ltd.

Jak już wspomniałem w poprzednim artykule, najnowszy model łóżka posiada trzy rodzaje rolek: do masażu odcinka szyjnego kręgosłupa – pojedynczą rolkę poruszającą się jedynie wahadłowo oraz przesuwające się na odpowiednio długich odcinkach zestawy: szerszy, złożony z 4 rolek – do masażu odcinka lędźwiowego i zestaw 2 rolek, a więc węższy, aby mógł się przesuwać swobodnie między łopatkami – do masażu odcinka piersiowego.

Jeszcze raz podkreślę, że cała konstrukcja, sprawia, iż rolki masują de facto mięśnie około kręgosłupowe (szkieletowe), a nie kręgosłup. Maszynowy masaż nie leczy przy tym żadnych schorzeń, ale rolki współpracują z turmalinowym płaszczem łóżka, podnosząc komfort codziennego funkcjonowania, zwiększając odporność immunologiczną organizmu oraz sprzyjając poprawie krążenia krwi i metabolizmu, co w efekcie wpływa pozytywnie i kompleksowo na stan naszego zdrowia. Krótko mówiąc – masaże na podgrzewanej powłoce turmalinowej, stanowią świetną profilaktykę, bądź wsparcie dla procesu rehabilitacji po kontuzjach, czy szerzej – fizjoterapii.

Na emitowanym poniżej filmiku widać wyraźnie cykl pracy rolek. Należy jedynie dodać, ze ich elastyczne zawieszenie sprawia, że gdy leżymy na łóżku, rolki pod ciężarem naszego ciała, wędrują wzdłuż kręgosłupa, układając się do jego kształtu. A to znakomicie niweluje jedyną chyba wadę łózka jaką dostrzegłem – brak możliwości dopasowania długości tras rolek do wzrostu konkretnej osoby.

https://youtu.be/H5sicRdI9iU

A jako, ze działo się to w okresie przedświątecznym, gospodarze salonu zadbali o tradycyjne jajeczko i drobne oraz smaczne upominki 🙂

O salonie Nuga Best Polska przy Rondzie Wiatraczna w Warszawie: https://pawelwronski.blog/2022/04/03/nuga-best-masaze-na-turmalinowej-ceramice/

Aby się zapisać na bezpłatne masaże zadzwoń tel. 736 143 296 w godz. 8:00-16:00, w dni powszednie albo – po prostu – przyjdź do salonu (sesje zaczynają się co 40 minut, pierwsza – o 8:00 ostatnia o 14:40). Jeśli wybierzesz drugą opcję, zabierz ze sobą prześcieradło i klapki albo kapcie na zmianę 🙂

0 komentarzy dotyczących “Podglądamy rolki masujące łóżka N5

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: