Nuga Best Polska Stolica zachwyca

NM-200 – urządzenie niemal kieszonkowe

Niemal… ponieważ waży 1,5 kg. Na pierwszy rzut oka wygląda jak słuchawka tradycyjnego stacjonarnego telefonu. A w rzeczywistości jest to wyrafinowane urządzenie, które Nuga Best reklamuje jako „łóżko w torebce”.

Dwukulowy projektor rzeczywiście może zastąpić w pewnym stopniu masaże w salonie Nuga Best czy w domu, jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami łóżka z ceramiką Tourmanium. Owszem, nie masuje sam z siebie tylko rozgrzewa się w zakresie temperatur 40-70 st. C (możemy je regulować pokrętłem w zależności od rejonu ciała w jakim stosujemy projektor), emitując podczerwone promieniowanie, które dociera 10 cm w głąb naszego ciała. Turmalinowa ceramika jonizuje ujemnie powietrze w naszym otoczeniu, przyczyniając się w konsekwencji do poprawy samopoczucia. Pobudzone pole elektro-magnetyczne spowoduje lepsze ukrwienie tkanek, wspomagając każdą niemal terapię i przyczyniając się do wydalania toksyn z organizmu. Oczywiście przy pomocy drugiej osoby można wykonywać masaże, na przykład twarzy, głowy czy nawet całego kręgosłupa 🙂 wystarczy, że ktoś delikatnymi acz konsekwentnymi, pociągłymi ruchami będzie przesuwał projektor po naszym ciele.

A stosować można NM-200 niemal wszędzie. Wspomoże walkę z bólem stawów, bólem mięśni, stresem, czy popularnymi, a wielce dokuczliwymi schorzeniami. Na przykład, siadając na nim (ustawiamy urządzenie wzdłuż bruzdy odbytniczej) oddziałujemy na strefę rozrodczą i odbyt. Stosowanie projektora w ten sposób pomoże zwalczyć ból oraz schorzenia tak dokuczliwe jak hemoroidy albo niedomagania męskich lub żeńskich gruczołów rozrodczych. Oczywiście nie należy wtedy stosować maksymalnej możliwej temperatury, czyli nie ustawiać pokrętła na maksimum. Bóle kolan, bioder, barków lub innych stawów, gruczołów czy mięśni wymagają także sesji z rozgrzewaniem obolałego miejsca.

Niedomagania gruczołów, choćby tak popularnej nadczynności lub niedoczynności tarczycy pomoże zwalczyć przykładanie projektora w rejonie gdzie się robi wole. Oczywiście należy tu zachować ostrożność, żeby się nie poparzyć.

Projektor NM-200: https://nuga.pl/kalendarz/nm-200-lo-ko-w-torebce-2

0 komentarzy dotyczących “NM-200 – urządzenie niemal kieszonkowe

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: