Nuga Best Polska Stolica zachwyca

1. urodziny salonu Nuga Best Polska na Wiatraku

6. września 2022 salon demonstracyjny Nuga Best Polska obchodził pierwszą rocznicę działania. Nie było z tej okazji pompatycznej celebry, ale była dobra zabawa w przyjemnej atmosferze oraz słodkości dla wszystkich gości.

W rolę konferansjerki wcieliła się Ania, która poza talentem oratorskim gra na skrzypcach. W tym tak ważnym dniu nie omieszkała także zagrać 🙂 Ponadto było kilka konkursów… choćby taki, w którym konkurujące ze sobą drużyny musiały ubrać na wyścigi modela, w to wszystko co znalazły w torbie 🙂 A potem? Dzień jak co dzień: dla gospodarzy – kolejna grupa. a dla gości masaż na łóżkach N4.

Chociaż tak młody salon na Wiatraku w Warszawie zyskał sobie już sławę, i to wykraczającą poza granice naszego kraju. Najlepszy dowód, że gdy Polskę odwiedził dr Kim, prawa ręka prezesa Nuga Medical Co. Ltd. z Korei Południowej, na liście salonów do odwiedzenia miał i ten w którym dyrektorem jest Maria, wspierana przez męża Igora i grupę konsultantów (obecnie Anię i Saszę – na pierwszym zdjęciu w galerii) 🙂 To chyba trzeba uznać za sukces w firmie Nuga Best, która działa na świecie od 20 lat (w chwili obecnej w 118 krajach)! Wszystkich salonów na świecie jest z górą 3,5 tys. Korzysta z nich niemal milion osób. Polska rysuje się na tym tle nieźle, bo z usług 24 salonów korzysta ponad 3,5 tys. osób. Do salonu Przy Rondzie Wiatraczna przychodzi każdego dnia ponad 100 potrzebujących terapii kręgosłupa.

Salon przy Rondzie Wiatraczna na Pradze Południe w Warszawie (oficjalnie Garibaldiego 4): https://nuga.pl/warszawa-praga-poludnie

0 komentarzy dotyczących “1. urodziny salonu Nuga Best Polska na Wiatraku

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: