Mózg lubi ruch Stolica zachwyca

VI Mózg lubi ruch. Tak było!

VI piknik rodzinny „Mózg lubi ruch” obfitował w zajęcia plastyczne oraz sportowo-rekreacyjne. Nie zabrakło specjalistycznych porad dla rodziców ani smakołyków do skosztowania, przygotowanych zgodnie z zaleceniami WHO (vide obowiązująca piramida żywienia, której podstawą jest ruch, a warzywa dominują w diecie spychając na daleki plan tłuszcze i cukry).

Poniższe slajdowisko pokazuje co się działo w Hali OSiR 19 października 2019 roku.

Na początku imprezy organizatorzy wręczyli Szum drzew Józefa Wilkonia Małgorzacie Bockenheim – w dowód uznania i w podziękowaniu za projekt logo imprezy.

Dynamiczny pokaz taneczno akrobatyczno muzyczny dało OPP 3.

A uczniowie – ratownicy medyczni z LO im. gen. Jasińskiego uczyli podstaw resuscytacji, zgodnie z hasłem: „Uczę się ratować życie”.


Więcej o imprezie i jej poprzednich edycjach w portalu www.mozglubiruch.eu oraz na facebookowym fanpage’u OPP1 Jordanek i kanale filmowym placówki (www.opp1.waw.pl).

Pełen dynamiki i dowcipu film z imprezy zamieściła także na swoim kanale uczestnicząca w pikniku Kukudziura (www.youtu.be). Inni partnerzy, jak np. Sky This szkółka ultimate frisbee (www.facebook.com), także kolportowali informacje oraz relacje poprzez własne media.

0 komentarzy dotyczących “VI Mózg lubi ruch. Tak było!

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: