Nuga Best Polska Stolica zachwyca

Podglądamy jak działa łóżko z salonu Nuga Best

O ile Nuga Best Polska sprzedaje łóżka najnowszej generacji (N6), przeznaczone specjalnie do użytku domowego, o tyle w standardowym wyposażeniu salonów są łóżka wcześniejszej generacji (N4).

Poza tym, że są o dobre 30 kg cięższe, to jeszcze ich mechanizm opiera się na pracy dwóch, a nie trzech zestawów rolek. Podobnie jak w łóżku czwartej generacji odcinek szyjny kręgosłupa masuje jedna, poruszająca się wahadłowo rolka. Natomiast do masażu odcinka lędźwiowego i piersiowego służy jeden zestaw rolek, na pierwszy rzut oka podobny do zestawu masującego odcinek lędźwiowy w łóżku N5 lub N6. Z jedną wszakże różnicą – rolki wędrujące po obu stronach kręgosłupa (przypomnę tu jeszcze raz, że masowane są mięśnie około kręgosłupowe, a nie kręgi same w sobie), poruszają się wprawdzie w tym samym tempie na zintegrowanym ciągniku, ale układają się do profilu konkretnego ciała niezależnie. Natomiast czy przeprowadzamy masaż obu odcinków, czy koncentrujemy się na odcinku piersiowym zależy tylko od nas – można bowiem dokonać wyboru korzystając z funkcji pilota. Ceramiki Tourmanium też jest tu mniej, bo nie ma pasów guzków turmalinowych wzdłuż ciała, co w łóżku N5 lub N6 umożliwia rozgrzanie całych rąk od nadgarstków po barki.

Na zamieszczonym poniżej filmie widać pracujące rolki łóżka N4, a w galerii zdjęć widać różnice w konstrukcji obu łóżek. Istotna różnica polega wszakże na tym, że łóżka N5 i N6 masują bardzo delikatnie, a łóżko N4 znacznie bardziej intensywnie. Ponieważ w salonie trzeba podkładać własne prześcieradło i leży się w ubraniu, bywa że rolki przesuwają nas w dół lub w górę i trzeba się co pewien czas przesunąć żeby masowały to co należy 🙂

Jak pracują rolki łóżka N4, które jest w standardowym wyposażeniu salonów Nuga Best Polska

Zdjęcia wykonałem w salonie, z którego korzystam na co dzień, znajdującego się w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna (adres: ul. Garibaldiego 4, wejście od Al. Stanów Zjednoczonych, tel.: 736 143 290): https://nuga.pl/warszawa-praga-poludnie

0 komentarzy dotyczących “Podglądamy jak działa łóżko z salonu Nuga Best

Skomentuj jeśli chcesz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: